E re Unaze penisi vibruese "Smile cock ring rabbit" Shiko me te madhe

Unaze penisi vibruese "Smile cock ring rabbit"

A-004654

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs, silikon

Ngjyra: Vjollcë

Gjatësia: 6,5 cm

Diametri: 3.5 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Unaza penisi e pajisur me një stimulues vibrues në formë lepuri të kontrolluar nga një buton. Pa ftalat, i i adaptueshëm në madhësi të ndryshme, mjaft i forte për stimulimin e duhur. Ndërsa e depërtoni në të, lepurushi me veshët e tij do të masazhojë klitorin e saj, ndërsa unaza do të stimulojë dhe zgjasë performancën tuaj.

Reviews

Write a review

Unaze penisi vibruese "Smile cock ring rabbit"

Unaze penisi vibruese "Smile cock ring rabbit"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori