Plug anal "heart clip tip"

A-004680

1 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Ngjyra: rozë

Gjatësia: 9.2 cm

Diametri: 3.8 cm

Përkushtuar: Për femren, Për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

Plug anal i aftë për t'ju bërë të ndjeni emocione unike gjatë lojës anale. Eshtë një xhevahir i vërtetë kënaqësie që ju të thelloni botën imagjinare të stimulimit anal. Kjo lodër fantastike seksi do t'ju japë kënaqësi të jashtëzakonshme, duke dhënë orgazma intensive dhe të përhapura.

 

Plugu ka një fund të butë që lehtëson depertimin me një trup fleksibël prej silikoni i cili, duke u përkulur, ju lejon të godisni zonën e dëshiruar, ndërsa me dorezën në formë zemre do të keni mundësi të mbani, në mënyrë të sigurt dhe të qetë , frenat e lojës. Argëtohuni duke e zhytur brenda dhe jashtë zonës suaj erogjene anale me kënaqësinë që jep ky plug fantastik anal.

Reviews

Write a review

Plug anal "heart clip tip"

Plug anal "heart clip tip"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori