Plug anale pon tail Shiko me te madhe

Plug anale pon tail

A-004679

2 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: celik, eko-pelice

Ngjyra: e zezë

Gjatësia: 6 cm

Diametri: 2.5 cm

Përkushtuar: Për femren, Për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

Plug anal në çelik dhe eko-pendë me bisht poni që do te nxjerre ne pah anen tuaj te egër. A doni të keni një bisht të butë? Ju mund ta bëni këtë thjesht duke vendosur plugun anal Poni. Me Art Fetish ju do të jeni në gjendje të përjetoni dëshirat tuaja më të thella.

 

Mund ta përdorni për të patur një mbrëmje të këndshme, të ndryshme për partnerin tuaj, duke imituar dhe imponuar role të ndryshme, ironike dhe sensuale në të njëjtën kohë.

Reviews

Write a review

Plug anale pon tail

Plug anale pon tail

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori