Plug anal "bishti i dhelpres" Gri

A-004676

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: celik, eko-pelice

Ngjyra: gri

Gjatësia: 7 cm

Diametri: 3 cm

Përkushtuar: Për femren, Për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

Plug anal në çelik dhe eko-pendë me bisht dhelpre që do te nxjerre ne pah anen tuaj te egër. A doni të keni një bisht të butë dhelpre? Ju mund ta bëni këtë thjesht duke vendosur plugun anal "bishti i dhelpres". Me Art Fetish ju do të jeni në gjendje të përjetoni dëshirat tuaja më të thella.

 

Mund ta përdorni për të patur një mbrëmje të këndshme, të ndryshme për partnerin tuaj, duke imituar dhe imponuar role të ndryshme, ironike dhe sensuale në të njëjtën kohë.

 

Reviews

Write a review

Plug anal "bishti i dhelpres" Gri

Plug anal "bishti i dhelpres" Gri

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori