Litar lidhës i kuq (bondage) Shiko me te madhe

Litar lidhës i kuq (bondage)

A-004674

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ngjyra: e kuqe

Gjatësia: 500 cm

Përkushtuar: Për çiftin, për femer-femer, mashkull-mashkull

 

Litar pambuku për dashamirët e lidhjeve ose për ata që duan qe të afrohen me këtë zhanër stimulues të praktikave seksuale për herë të parë. I rehatshëm për prekjen, por në të njëjtën kohë i fortë, mjaftueshëm për çdo lloj lidhjeje ose shtrëngimi, do të shtojë një shije shumë më të këndshme në marrëdhëniet tuaja.

 

Ju nuk duhet të jeni ekspert për të shijuar kënaqësitë e roleve dominuese ne shtrat: me 5 metra litar në dispozicionin tuaj, ju mund të kënaqeni veten në mënyra të pafundme, duke zhvilluar poza të nënshtrimeve dhe lojëra gjithnjë të reja shtrënguese. Eksploroni, nëse nuk e keni provuar ende këtë qasje të ndryshme për seksualitetin tuaj.

 

Si perdoret?

Litari është jashtëzakonisht i butë dhe i rehatshëm por në të njëjtën kohë i fortë dhe duke pasur parasysh madhësinë e tij (5 metra) lejon një gamë të gjerë lidhjesh.

Reviews

Write a review

Litar lidhës i kuq (bondage)

Litar lidhës i kuq (bondage)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori