Palete e dyfishte "double spank paddle"

A-004671

2 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: e zezë

Përkushtuar: Për çiftin

Stimulimi: Trupi

Karakteristikat: Për fillestarët, Phthalate Free

 

Toyz4Lovers paraqet paleten dyshe Double Spank Paddle Bitch, me mbishkrimin "kurvë" për tu skalitur në lëkurë, me një dorezë të rehatshme me rrip dore dhe një sipërfaqe drejtkëndëshe. Me Art Fetishju mund të përjetoni dëshirat tuaja më të thella.

 

Double Spank Paddle Bitch e zezë nga Fetish Art është një paletë e përdorur për t'i dhënë kenaqesi praktikes seksuale te njohur edhe si spanking. E prodhuar në eko-lëkurë me shkrimin kurvë që do të mbetet në lëkurën tuaj në çdo goditje.. Shtë një objekt shumë i thjeshtë në përdorimin e tij, por në të njëjtën kohë, jashtëzakonisht subversiv.

 

Reviews

Write a review

Palete e dyfishte "double spank paddle"

Palete e dyfishte "double spank paddle"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori