Kamzhik several flogger

A-004669

2 200 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Eko-Lëkurë

Ngjyra: e KUQE

Përkushtuar: Për çiftin

Stimulimi: Trupi

Për fillestarët

 

Kamzhiku "several flogger" në eko-lëkure me ngjyre te kuqe eshte një mjet klasik sadomazokist, që synon të dashuruarit e BDSM por edhe për ata që duan të shtojnë pak piper në marrëdhënie. Me Art Fetish ju mund të përjetoni dëshirat tuaja më të thella.

 

Eshte një kamzhik i vërtetë per rolet padron / skllave, i cili ka një dorezë të rehatshme të ngurtë me sfera dhe një rrip dore, i cili lejon përdorim të lehtë me kontroll pothuajse të plotë mbi skllavi/en  tuaj.

 

 

Reviews

Write a review

Kamzhik several flogger

Kamzhik several flogger

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori