Set bondage pride play set

A-004666

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Lëkurë faux

Ngjyra: e zeze

Përkushtuar: Për çiftin

Stimulimi: Trupi

 

Spank Paddle është një palete e kuqe me një dorezë të rehatshme. Me Art Fetish, ju mund të përjetoni dëshirat tuaja më të thella.

 

Spank Paddle nga Fetish është një paletë e përdorur për t'i dhënë kenaqesi praktikes seksuale te njohur edhe si spanking.

 

Doreza lejon një kontroll të rehatshëm që do t'ju lejojë të prekni çdo pjesë të trupit të dëshiruar të partnerit, mbi të cilin mund të ndizni kenaqesite duke rregulluar forcën dhe intensitetin e goditjeve. Gjithmonë duhet ta pastroni pas përdorimit.

 

Reviews

Write a review

Set bondage pride play set

Set bondage pride play set

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori