Gojez me karamele candy ball gag

A-004665

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliester

Ngjyra: E Zezë, e Kuqe

Përkushtuar: Për çiftin

Pronë: Për fillestarët

 

ÇFARË

Eshtë një mjet i shijshëm fetish, shumë i përshtatshëm për fillestarët dhe per dikë që nuk i pëlqen të shkojë shumë larg përgjatë rrugës së bdsm. Karamelja me aromë qershi ju pengon të flisni duke ju dhënë një sens pengimi dhe pafuqie totale. Një maskë e zezë fetish është përfshirë në paketë për t'i bërë takimet tuaja edhe më trasgresive.

 

Ky kafshim i ngrënshëm, me një shije shumë të këndshme, do ta kënaqë dashurinë tuaj të nënshtruar duke e lënë në heshtje! Një karamele e fortë që do të përshtatet në mënyrë të përkryer në gojë, duke u përshtatur, falë kapjes për çdo madhësi. Ideale për emocione te reja, ju lejon të mos keni ne goje shije plastike por një karamele të shijshme, e cila do ta bëjë gjithçka shumë më tërheqëse dhe më të shijshme! Ju vështirë se do të jeni në gjendje të ndaleni!

 

Si perdoret?

Gjeni madhësinë e duhur të kafshimit, rregullojeni dhe vendoseni. Karamelja është e ngrënshme.

Reviews

Write a review

Gojez me karamele candy ball gag

Gojez me karamele candy ball gag

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori