Gojez fetish fantasy "ultra breathable ball gag"

A-004664

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs

Ngjyra: e zezë

Përkushtuar: Për çiftin

Karakteristikat: Për fillestarët, Phthalate Free

 

Eshte një mjet fetish plotësisht i sigurt dhe pa ftalat, i prodhuar nga Pipedream, një nga kompanitë kryesore në këtë sektor. Rripi i rregullueshëm, por i rehatshëm dhe i lehtë për tu vendosur dhe topi është i shpuar për të lejuar frymëmarrje më të lehtë dhe të lejojë një qasje të re fetish.

 

Për të mësuar partneres tuaj me kuptimin e fjalës nënshtrim! Do të jeni në kontrollin e plotë të partneres tuaj, kur ajo nuk mund të flasë dhe ju mund ta lejoni veten të shijoni fantazitë tuaja më të forta, duke e ndjerë atë të përkëdhelur nga kënaqësia dhe dëshira përmes kafshimit.

 

Si perdoret? 

Gjeni madhësinë e duhur të kafshimit, rregullojeni dhe vendoseni. Pas përdorimit, produkti mund të lahet me pastrues lodrash dhe ujë të nxehtë.

 

Reviews

Write a review

Gojez fetish fantasy "ultra breathable ball gag"

Gojez fetish fantasy "ultra breathable ball gag"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori