Vibrator "Kenaqesia e garantuar"

A-004734

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikoni

Ngjyra: Vjollcë

Gjatësia: 17.5 cm

Diametri: 3.5 cm

Dridhja: Po 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Përkushtuar: Për femren, Për mashkullin

Stimulimi: Anal, Prostata

 

stimulues vibrues anal me një pamje moderne dhe tërheqëse, shoku më i mirë i lojërave në momentet intime solitare. i përshtatshëm për të dy, meshkujt dhe kënaqësinë e grave, falë formës së tij të modeluar që përshtatet për mrekulli në çdo zone të trupit. Material i clesise se larte prej silikoni, garanton butësi dhe delikatesë në kontakt me lëkurën. Pa ftalat dhe hipoallergjik.

 

E krijuar për stimulimin anal të të dy gjinive, forma e tij praktike garanton stresin e zonave erogjene duke iu përmbajtur në mënyrë të përkryer sipërfaqeve të brendshme të trupit, duke promovuar orgazmën.

 

Si perdoret?

Rekomandohet të lubrifikoni produktin para depërtimit. Në fillim vazhdoni butësisht. Pas përdorimit, preferohet të lani dhe sanifikoni produktin me një pastrues të veçantë specifik.

 

Reviews

Write a review

Vibrator "Kenaqesia e garantuar"

Vibrator "Kenaqesia e garantuar"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori