Vibrator mini finger "kenaqesia e vertete" Shiko me te madhe

Vibrator mini finger "kenaqesia e vertete"

A-004754

2 000 Lekë

Me shume informacion

Materiali: silikon

Ngjyra: e zezë

Gjatësia: 6,5 cm

Diametri: 2.2 cm

Dridhja: Po 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Stimulimi: Vaginal

 

Eshte një vibrator "mini" i vogël dhe i papërshkueshëm nga uji, për tu mbajtur gjithmonë në çantën tuaj. I projektuar për të kënaqur zonën erogjene me lëkundje të buta: vaginen! I prodhuar ne material silikoni te butë me cilësi të lartë, është i pajisur me një këllëf me motor të vogël vibrues të brendshëm me një shpejtësi,i thjeshtë për të vepruar dhe me efekt të padiskutueshëm. I sigurt dhe fleksibël, është një ftesë e vërtetë për kënaqësi, pra, çfarë po prisni?

 

Nëse dëshironi stimulim vaginal, të lehte dhe tërheqës, ky vibrator mini i dizajnuar me një dizajn ergonomik është ideali për ju!

 

Si perdoret?

Thjesht vendoseni në zonën e dëshiruar erogjene dhe shijoni kënaqësinë. Mund të vendoset jashtë vaginës ose të përdoret për depërtime të buta.

 

Reviews

Write a review

Vibrator mini finger "kenaqesia e vertete"

Vibrator mini finger "kenaqesia e vertete"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori