Vibrator realist real rapture chaos jelly 8.5

A-004758

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Xhel Flesh

Ngjyra: Lëkurë e bardhë natyrale

Gjatësia: 21.7 cm

Diametri: 4.5 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Ju pret një drithërimë kënaqësie. Vibratori Kaosi 8.5'' i ka të gjitha tiparet për t'ju dhuruar kënaqësinë më të fortë të njohur ndonjëherë. Shumë realist, në material xheli të butë, i pasur me detaje të dizajnuara për stimulimin klitorial. I papërshkueshëm nga uji, pa ftalate dhe latex. Produkt hipoallergjik.

 

Reviews

Write a review

Vibrator realist real rapture chaos jelly 8.5

Vibrator realist real rapture chaos jelly 8.5

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori