Vibrator realist real rapture burst jelly 10'

A-004760

3 700 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Jelly Flesh

Ngjyra: Lëkurë e bardhë natyrale

Gjatësia: 25 cm

Diametri: 4.5 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Në material te butë prej xheli, me detaje realiste dhe dridhje të rregullueshme, vibratori Burst 10'' i linjës Real Rapture do t'ju japë një përvojë të jashtëzakonshme seksuale. Falë dimensioneve të tij imponuese dhe formës paksa të lakuar është ideal për aventura të jashtëzakonshme. I papërshkueshëm nga uji, pa ftalate dhe latex. Produkt hipoallergjik.

Reviews

Write a review

Vibrator realist real rapture burst jelly 10'

Vibrator realist real rapture burst jelly 10'

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori