E re Vibrator realist real rapture flesh 9'' Shiko me te madhe

Vibrator realist real rapture flesh 9''

A-004761

6 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra: Lëkurë e bardhë natyrale

Gjatësia: 25.5 cm

Diametri: 5 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

"Passioni i Zjarrte", në sajë të dimensioneve të tij imponuese dhe venave në trup, do t'ju bëjë që të kaloni orë të paharrueshme, impulsive, të paimagjinueshme. Ai do t'ju bëjë të zbuloni ndjesi të reja me motorin e tij të fuqishëm me intensitet të rregullueshëm përmes telekomandës. Bazamenti me thithje  do t'ju japë mundësinë ta provoni ate në pozicione të ndryshme.

 

Reviews

Write a review

Vibrator realist real rapture flesh 9''

Vibrator realist real rapture flesh 9''

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori