E re Vibrator realist the neighbour Shiko me te madhe

Vibrator realist the neighbour

A-004762

4 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs silikoni

Ngjyra: Lëkurë e bardhë natyrore

Gjatësia: 20cm

Diametri: 4 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Vibratori realist "Fqinji" kombinon madhësinë, cilësinë e materialit dhe tiparet realiste që ju keni deshiruar gjithmone. Lakimi i tij natyral, glansi i theksuar dhe venat e qarta në trup të kombinuara me 7 shpejtësitë e motorit do t'ju bëjnë të çmendeni. Materiali silikoni pa ftalat do të bëjë pjesën tjetër ...

Reviews

Write a review

Vibrator realist the neighbour

Vibrator realist the neighbour

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori