E re Vibrator squirting cumshot Shiko me te madhe

Vibrator squirting cumshot

A-004763

5 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Pvc, Abs

Ngjyra: rozë

Gjatësia: 24.5 cm

Diametri: 3.4 cm

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Vibrator realist në material PVC dhe Abs, pa ftalat, i pajisur me një mekanizëm për të thithur lëngje si dhe per ta leshuar ate brenda vagines gjatë vibrimit.

                                                       

Reviews

Write a review

Vibrator squirting cumshot

Vibrator squirting cumshot

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori