E re Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 21.5cm Shiko me te madhe

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 21.5cm

A-005176

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibratori “Shija e Tokës”, paraqitet në përmasa reale dhe është mjaft i guqishëm. Ai është fleksibël, i këndshëm dhe i butë në prekje, dhe është pak i lakuar për të lejuar penetrim më të mirë. Me bazament thithës në fundi dhe me damarët e tij, ai ju garanton një eksitim të jashtëzakonshëm. Zbuloni kënaqësinë e një dridhjeje intensive dhe emocionuese në sajë të motorit të tij me shpejtësi të rregullueshme falë kontrollit me prekje të butë. Falë materialit në latex është një produkt që nuk shkakton alergji.

Materiali: PVC

Ngjyra: Mishi (e bardhe)

Diametri: 4 CM

Gjatësia: 21.5 CM

Penetrimi: 16 CM

Bateritë: 2 X AAA nuk përfshihen

Vibrim: PO

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 21.5cm

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 21.5cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori