Komplet Intim Nuse Dita E Dasmes Bride Lingerie Selene 4004 Cup B

OM0421

4 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Komplet Intim Nuse Dita E Dasmes Bride Lingerie Selene 4004 Cup B

Per nuset e reja.

Produkti permban:

- Korse Push Up Cup B. Korseja ka pak mbushje material i bute silikoni dhe pjesa e poshtme e korsese vjen ne material tanetelle dhe zhartier.

- Mbathjet tantelle.

Materiali: 60% najlon, 28% poliester dhe 12% elastike.

Ngjyrat e disponueshme: e bardhe.

Reviews

Write a review

Komplet Intim Nuse Dita E Dasmes Bride Lingerie Selene 4004 Cup B

Komplet Intim Nuse Dita E Dasmes Bride Lingerie Selene 4004 Cup B

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori