Cmim i reduktuar! Mbathje Baci 908 Shiko me te madhe

Mbathje Baci 908

TH0061

1 460 Lekë

-240 Lekë

1 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbathje Baci 908

Keto mbathje vijne tek ju me nje model te thjeshte por me dekore mjaft te vecanta. 

Pjesa e perparme e tyre duket e errët dhe misterioze, me stolisje të qëndisura. Ndersa pjesa e pasme e tyre eshte rrjete pak e tejdujshme joshese.

E disponueshme eshte ngjyra e zeze.

Kjo foto permban vetem nje pale mbathje.

Reviews

Write a review

Mbathje Baci 908

Mbathje Baci 908

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori

Modifikimi i produktit

Pasi te ruani ndryshimin e produktit, mos harroni ta shtoni ne shporte.

loader

* fushat e kerkuara