Prezervative Pasante Flavours Me Shije Frutash Dhe Ngjyra 3 cope

EF0465

760 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Prezervative Pasante Flavours Me Shije Frutash Dhe Ngjyra 3 cope

Prezervativ me shije frutash dhe me ngjyra te ndryshme

Seti permban 3 cope te markes Pasante 

Ne nje paketim. Secili me shtrese lubrifikimi dhe me hapesire rezervuese ne maje.

Reviews

Write a review

Prezervative Pasante Flavours Me Shije Frutash Dhe Ngjyra 3 cope

Prezervative Pasante Flavours Me Shije Frutash Dhe Ngjyra 3 cope

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori