Set 6 Unaza Penisi

A 000933

1 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Një unazë penisi është një mjet i kënaqësisë që lejon ngadalësimin e qarkullimit të gjakut dhe kështu zgjasin ereksionin dhe efektin e prishjes së penisit. Kjo kuti ka 6 unaza të formave të ndryshme jashtëzakonisht elastike për të qenë në gjendje të përshtaten me çdo penis.

Reviews

Write a review

Set 6 Unaza Penisi

Set 6 Unaza Penisi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori