SMARTBALL UNO

A-002003

2 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

KEGEL BALL

Smartball Uno është një top i vetëm konik e bën atë të përshtatshëm ndaj trupit tuaj dhe më të rehatshëm dhe më të lehtë se kurrë. Ai ka një dizajn në formë ergonomike dhe një sistem të ri "të lehtë" që lejon një rrotullim të shpejtë dhe të rregullt të topit të brendshëm në një mënyrë të heshtur dhe sensuale.

Kjo është një nga alternativat më të mira të disponueshme në treg për të filluar në ushtrimin e muskujve të vaginës. Sidomos i përshtatshëm për fillestarët ose gratë që thjesht zgjedhin një top të vogël dhe të lehtë.

Ata janë të heshtur, të qëndrueshëm ndaj ujit, të lehtë për t'u pastruar dhe mund të keni siguri absolute se ato janë krejtësisht të padëmshme për trupin tuaj meqenëse silikoni është një material hypoallergenik.

Reviews

Write a review

SMARTBALL UNO

SMARTBALL UNO

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori