VOLITA - MINI VIBE ME VIBRIM ORGAZMIK

A-002002

4 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

REFERENCË 4032498187068 NË STOK 2 ITEMS

Mund të përjetoni orgazma të fuqishme kudo që të shkoni, me VOLITA! Versioni mini i vibratorit më të mirë me karakteristike që nxisin eksitimin dhe përforcon fuqinë e vibracionit. Vendoseni atë në të dyja anët e klitorit për ta rrethuar atë me ndjesi! Ky lodër me bateri dhe me një shpejtësi është një vibrator i mjaft i mirë dhe i domosdoshëm për çiftet.

I përshtatshëm për të luajtur në vetmi ose në lojën me partnerin

I qetë dhe pa zhurmë

I lëmuar dhe antialergjik

Merr një bateri AA

Deri në 4 orë lojë me një bateri

Gjatësia: 16 cm

Diametri në pikën më të gjerë: 3,1 cm

Projektuar dhe punuar me dorë në Gjermani

Material i sigurt për shëndetin

I papërshkueshëm nga uji

Reviews

Write a review

VOLITA - MINI VIBE ME VIBRIM ORGAZMIK

VOLITA - MINI VIBE ME VIBRIM ORGAZMIK

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori