E re XHEL STIMULUES LADY DREAM Shiko me te madhe

XHEL STIMULUES LADY DREAM

A-003400

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kjo është Përgjigja ndaj viagrës mashkullore! Xheli Lady Dream shkakton ndjesi të këndshme dhe mund të çojë në një orgazëm fenomenale, ose të shkaktojë orgazëm në ato gra që kanë pasur vështirësi t'i kenë ato në të kaluarën. Ai është formuluar posaçërisht për të rritur kënaqësinë seksuale të grave që dëshirojnë të provojnë një orgazëm më të fortë dhe më të thellë, ai përmban L-Argina dhe mentol si elementet funksionale kryesor.

 

Mentholi lejon L-Argina të depërtojë në membranën vaginale duke vepruar si një zgjerues venash. Sistemi i sintezës së oksidit nitrik shkakton sensibilizim klitoral duke e bërë atë shumë të ndjeshëm! Aplikoni një dozë të vogël të xhelit Lady Dream në zonën e klitorisit me gishtin tuaj disa minuta para marrëdhënies seksuale. Menjëherë do të ndihet një ndjesi e këndshme e ftohjes / ngrohtësisë, me rritje të vazhdueshme të qarkullimit të gjakut dhe ndjeshmërisë së zonës klitorale. Ndjesia mund të zgjasë nga 10 - 20 minuta.

 

Lady Dream është një produkt 100% natyral. Nuk përmban kimikate artificiale, hormone sintetike ose përbërës artificial. Ajo është mënyra më e sigurt dhe më e natyrshme për të rritur ndjeshmërinë seksuale të një gruaje. Pako prej 30ml. Produkti "Made in Italy".

Reviews

Write a review

XHEL STIMULUES LADY DREAM

XHEL STIMULUES LADY DREAM

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori