E re STIMULUES KLITORI "FLUTURA" Shiko me te madhe

STIMULUES KLITORI "FLUTURA"

A-003529

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

 

MATERIALI: Abs, Pvc

Ngjyra: Rozë

Gjatesia: 7 cm

Diameter: 2.7 cm

Vibrimi: Po shumëfish

i papershkrueshem nga uji: Po

Bateria: 2xAA jo inc.

DEDIKUAR: Për femren

STIMULIMI: Klitori

Moth Pink Timeless është fusha juaj e dashurisë! Lëreni fluturën të ulet butësisht midis kofsheve tuaja dhe kënaquni! Flutura u përmbahet formave tuaja, të fiksuara në mënyrë profesionale nga shiritat e rregullueshëm, antenat e saj lëkunden në klitoris me shpejtësinë që dëshironi dhe, ju sigurojmë, nuk do të jetoni një orgazmë të zakonshme!Kur Moth Pink është prodhuar në mënyrë të përsosur, antenat e fluturës ofrojnë eksitim për klitorisin. Në mënyrë progresive ndjenja e kënaqësisë do të përshkojë të gjithë ju, duke ju sjellë në ekstazë. Ju gjithashtu mund ta vishni këtë stimulues në fshehtësi, nën rrobat tuaja, për të shtuar edhe më shumë eksitim në tërësi.

Si ta përdorni

Rregulloni fluturën vibruese në format tuaja duke rregulluar rripat që mbahen në kofshët tuaja. Zgjidhni programin më të këndshëm të dridhjes. Rekomandohet të kombinohen me një lubrifikant. Pas përdorimit, preferohet të pastroni lodrën me një lares për lodra seksi.

 

Reviews

Write a review

STIMULUES KLITORI "FLUTURA"

STIMULUES KLITORI "FLUTURA"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori