Perizoma e hapur "alabastra obsessive"

A-005135

2 100 Lekë

Me shume informacion

 

Materiali: Elastan (fibër sintetike), Polyamide

Ngjyra e bardhë

 

Një perizoma e mrekullueshme në ngjyrë të bardhë, e qëndisur imëtësisht në dantellë dhe zbukuruar me motive elegante dhe pikante, material delikat dhe i butë në kontakt me lëkurën. Hapja e lehtë e përparme që lë zonën gjenitale të pambuluar, fasha delikate anësore rreth pjesëve intime, duke përforcuar format e tyre dhe duke lënë hapësirë ​​për shikim dhe joshje. Një veshje e përshtatshme për të qenë provokuese dhe tejet magjepsëse. Madhësitë e disponueshme S / M, L / XL dhe XXL.

Ndrizni mbrëmjet tuaja intime me elegancë dhe shije dhe befasoni partnerin tuaj me të brendshme provokuese. Vishni një perizomë sensuale dhe provokuese me një hapje të nxehtë që lë pjesët intime të zbuluara. Ideale për të kompletuar një veshje seksi ose le të jetë pëlhura e vetme mbi ju! Cdo mashkull eshtë i destinuar të bierë në këmbët tuaja! 90% poliamid, 10% elastan.

Reviews

Write a review

Perizoma e hapur "alabastra obsessive"

Perizoma e hapur "alabastra obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori