Lubrifikant anal për meshkuj "cobeco anal relax" 150ml Shiko me te madhe

Lubrifikant anal për meshkuj "cobeco anal relax" 150ml

A-005139

2 800 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Xhel

Ngjyra: transparente

Përmbajtja: 150 Ml

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

Lubrifikanti Relax Male është një lubrifikant me bazë uji vecanërisht për seksin anal. Ai është krijuar posaçërisht për ta bërë seksin anal një përvojë të këndshme dhe pa probleme dhe gjithashtu është i butë dhe delikat në lëkurë. Ky lubrifikant i veçantë anal ka një efekt mpirjeje. Ai është pa ngjyrë, pa erë, pa shije dhe shumë lehtë për t’u hequr duke përdorur thjesht ujë. Linja e produkteve Cobeco është një linjë e produkteve të prodhuara posaçërisht për meshkujt.

Reviews

Write a review

Lubrifikant anal për meshkuj "cobeco anal relax" 150ml

Lubrifikant anal për meshkuj "cobeco anal relax" 150ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori