Lubrifikant anal "butter lubricant 250 ml" Shiko me te madhe

Lubrifikant anal "butter lubricant 250 ml"

A-005140

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Xhel

Ngjyra: transparente

Përmbajtja: 250 Ml

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

Lubrifikanti Relax Male (për meshkuj) është një lubrifikant me bazë uji vecanërisht për seksin anal. Ai është krijuar posaçërisht për ta bërë seksin anal një përvojë të këndshme dhe pa probleme dhe gjithashtu është i butë dhe delikat në lëkurë. Ky lubrifikant i veçantë anal ka një efekt mpirjeje. Ai është pa ngjyrë, pa erë, pa shije dhe shumë lehtë për t’u hequr duke përdorur thjesht ujë. Linja e produkteve Cobeco është një linjë e produkteve të prodhuara posaçërisht për meshkujt.

Reviews

Write a review

Lubrifikant anal "butter lubricant 250 ml"

Lubrifikant anal "butter lubricant 250 ml"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori