Lubrifikant anal "aquaglide" Shiko me te madhe

Lubrifikant anal "aquaglide"

A-005141

2 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrfikanti Anal Aquaglide është zgjidhja e këndshme dhe origjinale me bazë uji që siguron një lubrifikim delikat dhe absolutisht të sigurtë. Ai është në gjendje të sigurojë intensitet më të madh të ndjesive dhe eksitimit gjatë marrëdhënies seksuale, ka përparësi të shumta në krahasim me shumë lubrifikantë të tjerë pasi mund të përdoret si një xhel masazh dhe të kombinohet në mënyrë të sigurt me prezervativët dhe ndërsa përdorni lodra seksi! Pavarësisht se si e përdorni, Aquaglide Anal do t'ju bëjë që të arrini kënaqësi të reja gjatë marrëdhënies seksuale! Këtë e konfirmojnë të gjithë meshkujt dhe femrat që e kanë provuar!

Avantazhet e shumta të Aquaglide: - miratuar si një produkt mjekësor. - i tretshëm në ujë dhe pa yndyrna.- i përshtatshëm për raporte orale. - i nënshtrohet testeve të rregullta mjekësore dhe dermatologjike.

Reviews

Write a review

Lubrifikant anal "aquaglide"

Lubrifikant anal "aquaglide"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori