Lubrifikant me bazë uji - shije luleshtrydhe Shiko me te madhe

Lubrifikant me bazë uji - shije luleshtrydhe

A-005143

2 600 Lekë

Me shume informacion

Përmbajtja: 100 Ml

Dedikuar: Për femër-mashkull, për mashkull-mashkull

Stimulimi: Penisi, Vaginal

Karakteristikat: I përshtatshëm për raporte orale, i testuar klinikisht

 

Lube Tube është një seri lubrifikantësh me bazë uji i prodhuar nga linja "Orgie", një kompani braziliane, e specializuar në produkte cilësore me një shije ekzotike dhe dizajn elegant. Lubrifikanti ka shije dhe aromë luleshtrydhe dhe garanton një efekt lubrifikues të zgjatur që ndihmon në rritjen e kënaqësisë dhe intimitetit. Ai nuk është ngjitës dhe është i lehtë për tu pastruar.

Ky lubrifikant me shijen e tij të mirë me luleshtrydhe është gjithashtu i përsosur për seksin oral.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurën e irrituar ose të dëmtuar. Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpëlajeni me ujë. Në rast kontakti me sytë, pastrojeni me ujë. Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

 

Reviews

Write a review

Lubrifikant me bazë uji - shije luleshtrydhe

Lubrifikant me bazë uji - shije luleshtrydhe

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori