Lubrifikant "Rocco essentials 50 ml" Shiko me te madhe

Lubrifikant "Rocco essentials 50 ml"

A-005144

1 600 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikant "Rocco essentials" është një lubrifikant me bazë uji për masazhe në të gjithë trupin dhe gjatë marrëdhënieve seksuale. Ai është mjaft i përshtatshëm për t’u përdorur me prezervativët latex. I testuar dermatologjikisht, nuk përmban yndyrë, është pa ngjyrë dhe pa erë.

Para se ta përdorni rregullisht, provoni produktin duke aplikuar një sasi të vogël në krah. Në rast të reaksioneve alergjike ndaloni aplikimin.

Reviews

Write a review

Lubrifikant "Rocco essentials 50 ml"

Lubrifikant "Rocco essentials 50 ml"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori