E re Lubrifikant efekt ngrohës vortex 30 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant efekt ngrohës vortex 30 ml

A-005146

2 600 Lekë

Me shume informacion

Vortex Gel - Efekti i ngrohtë është një xhel stimulues për zonën e klitorit femëror që përdoret përpara marrëdhënieve seksuale për masazhimin e klitorit. Vortex Gel është formuluar posaçërisht për të rritur kënaqësinë seksuale të grave dhe për të përmirësuar ndjeshmërinë duke rritur dëshirën dhe kënaqësinë seksuale, si dhe shpeshtësinë dhe intensitetin e orgazmës. Ai është një xhel i sigurt dhe praktik për çdo grua. Ai funksionon duke stimuluar qarkullimin e gjakut në zonën klitorale dhe vaginale. Pas aplikimit të tij në klitor dhe vaginë, ai siguron një ndjesi të nxehtësisë, duke rritur ndjeshmërinë dhe intensitetin e orgazmës. Formula e tij garanton përputhshmëri totale me prezervativët. Si të përdorni: Aplikoni një sasi të vogël të Vortex Gel në klitor duke masazhuar butësisht.

Reviews

Write a review

Lubrifikant efekt ngrohës vortex 30 ml

Lubrifikant efekt ngrohës vortex 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori