Vibrator realist "glanse real"

A-005148

4 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Ngjyra roze

Gjatësia: 19.5 cm

Diametri: 4 cm

Vibrim: Po

 

Përshkrim

Linja Silicone by T4L përmban këtë vibrator realist me venat stimuluese dhe majë depërtuese. Glansee Real Vibe është i pajisur me 10 mënyra dridhje, të rregullueshme duke shtypur butonin në kapak. Falë izolimit së papërshkueshëm nga uji, ai do t'ju shoqërojë gjithashtu dhe në ujë. Materiali i tij me silikon i cilëisë së lartë do t'ju japë një prekje të rehatshme dhe reale.

Reviews

Write a review

Vibrator realist "glanse real"

Vibrator realist "glanse real"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori