Penis strap-on fetish fantasy "big daddy hollow 10'' Shiko me te madhe

Penis strap-on fetish fantasy "big daddy hollow 10''

A-005177

5 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

  • Material: Eko-lekure, Silikon
  • Ngjyra: e Zeze
  • Gjatesia14 cm
  • Diametri: 3.5 cm
  • Dedikuar: Per mashkull-femer; femer-femer
  • Stimulimi: Anal, VaginalRrip strap-on me nje dizajn te mrekullueshem dhe nje dildo (penis) thuajse realist. Prodhuar nga marka Toyz4Lovers, nje garanci ne industrine e kenaqesise per te rriturit. I lehte dhe mjaft praktik ne perdorim fale dhe rripit te rregullueshem per tu pershtatur sipas permasave trupore. Penisi realist eshte dizajnuar per te kenaqur maksimalist zonat erogjene te mashkullit dhe femres.  

Reviews

Write a review

Penis strap-on fetish fantasy "big daddy hollow 10''

Penis strap-on fetish fantasy "big daddy hollow 10''

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori