Dildo Italian Cock 6'' (I zi)

A-005152

2 000 Lekë

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra: e zeze

Gjatësia: 16 cm

Diametri: 3.5 cm

I papërshkueshëm nga uji: Po

Stimulimi: Anal, Vaginal

 

Përshkrim

Projektuar posaçërisht për të dhënë një ndjesi të vërtetë kënaqësie gjatë depërtimit. Prodhuar me materialet më të mira për të garantuar një efekt realist dhe emocionues, i pajisur me lafshë, testikujt dhe damarë thuasje realist. I pajisur me një bazë me thithje ideale për ta bërë përvojën tuaj të qëndrueshme 

Reviews

Write a review

Dildo Italian Cock 6'' (I zi)

Dildo Italian Cock 6'' (I zi)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori