E re Vibrator realist "king cock "8" Shiko me te madhe

Vibrator realist "king cock "8"

A-005157

4 900 Lekë

Me shume informacion

Materiali: PVC

Gjatësia: 21 cm

Diametri: 5.7 cm

Dridhja: Po e shumëfishtë

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 2xLR41 (nuk janë të përfshira)

Përkushtuar: Për femrën

Stimulimi: Vaginal

 

Përshkrim

King Cock është prodhuar nga një nga markat më të mira në prodhimin e vibratorëve realiste për cilësinë e tij të lartë, super realist, me material të prodhuar në ShBA. Vibratorët realistë King Cock janë janë më realistët në sektor, me majë (glans) të theksuar, damarë të punuar deri ne detajet më të hollësishme për t'ju dhënë përvojën më realiste të mundshme. Ai është i pajisur me një bazament me thithje me qëllim që ta përdorni në cdo sipërfaqe të sheshtë. Me një kokë (glans) jashtëzakonisht të theksuar, lakimi i tij dhe mekanizmi i tij i papërshkueshëm nga uji do të stimulojnë pikat më të fshehura të trupit tuaj, madje edhe gjatë lojërave ujore.

Rekomandojmë të lubrifikoni mirë para përdorimit. Pas përdorimit, preferohet të lani me ujë të nxehtë dhe një pastrues specifik të lodrave.

Reviews

Write a review

Vibrator realist "king cock "8"

Vibrator realist "king cock "8"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori