Plug Anal "Heart Jewel"

A-005160

1 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: alumin

Gjatësia: 6 cm

Diametri: 2.5 cm

Përkushtuar: Për femrën, për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

Ai është një Plug anal me një formë zemre të vendosur në bazë. Pasi të futet në anus, xhevahiri do të mbetet jashtë, duke veshur anusin tuaj me elegancë dhe sensualitet.

Nëse i pëlqeni ndjesitë që seksi anal mund t’ju ​​japë, atëherë Plug Jewel Heart është gjithçka që ju nevojitet.

Si ta përdorim

Përdorimi i tij është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe intuitiv. Materiali me të cilin është bërë është alumini, plotësisht i lëmuar me prekjen që lejon një futje anale të rrëshqitshme. Ne gjithmonë ju rekomandojmë ta përdorni atë në kombinim me një lubrifikant, duke mbajtur mend që të pastroni plugun  me sapun dhe ujë ose me një larës specifik pas çdo përdorimi.

Reviews

Write a review

Plug Anal "Heart Jewel"

Plug Anal "Heart Jewel"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori