Spraj vonues "ironman" 30ml Shiko me te madhe

Spraj vonues "ironman" 30ml

A-005161

3 400 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Spraj

Përshkrim

Spraj vonues Ironman rrit elasticitetin e penisit dhe zgjat kohëzgjatjen e marrëdhënies seksuale. Spërkatni 2-3 herë në kokën e penisit përpara se të filloni marrëdhënien seksuale. Pas spërkatjes, mund të përdoren prezervativë dhe / ose lubrifikantë. Për të kontrolluar alergjitë, hidhni pak në krah nëse ju sjell irritim mos e përdorni. Pas hapjes, konsumojeni brenda 6 muajve.

Reviews

Write a review

Spraj vonues "ironman" 30ml

Spraj vonues "ironman" 30ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori