Xhel masazhi "NURU NORIPLAY" Energizer

A-005164

4 900 Lekë

Me shume informacion

Përmbajtja: 500 Ml

Përkushtuar: Për femrën, për mashkullin, femër-femër, mashkull-mashkull

Stimulimi: Trupor

 

Nuru është një fjalë japoneze që do të thotë "rrëshqitëse". Sekreti i masazhit të famshëm japonez është të përdorni trupin tuaj si një mjet masazhi: aplikoni veten në këtë art të lashtë dhe bëheni mjeshtra autentikë!

Noriplay Energizer është një produkt ekskluziv i Orgie Company dhe është formuluar me ekstrakt algash të pasuruar me ekstrakte të Gingko Biloba dhe Xhinsen për masazhe hidratuese, energjike dhe stimuluese.

Ai është një xhel masazhi me ekstrakte deti, i cili i jep atij një strukturë unike, hidratuese dhe super delikate, ideale për masazhe trup - trup, masazhe relaksuese ose të guximshme. Me një ëmbëlsi dhe butësi unike ai do të shtojë një vlerë plus në jetën tuaj seksuale.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg mundësive të fëmijëve. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mos e gelltisni.

Reviews

Write a review

Xhel masazhi "NURU NORIPLAY" Energizer

Xhel masazhi "NURU NORIPLAY" Energizer

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori