Prezervativ "extra rezistent"12 cp Shiko me te madhe

Prezervativ "extra rezistent"12 cp

A-005172

1 900 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Latex

Ngjyra: transparente

Gjatësia: 19.5 cm

Diametri: 5.6 cm

Përmbajtja: 12 copë

Karakteristikat: I përshtatshëm për raporte orale, të testuara klinikisht

 

Prezervativët Extra Rezistentë do t'ju bëjnë të ndiheni rehat gjatë çdo marrëdhënieje, veçanërisht gjatë seksit anal. Me një lubrifkim ekstra dhe me një trashësi të shtuar për të siguruar sigurinë maksimale, këto prezervativë nuk do t'ju zhgënjejnë!

Reviews

Write a review

Prezervativ "extra rezistent"12 cp

Prezervativ "extra rezistent"12 cp

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori