Lubrifikant me bazë uji "cobeco bodylube" (100ml) Shiko me te madhe

Lubrifikant me bazë uji "cobeco bodylube" (100ml)

A-005173

1 900 Lekë

Me shume informacion

Një xhel luksoz për masazh me bazë uji Ju thjesht nuk mund t'i hiqni duart nga njëri-tjetri ndërsa përdorni Cobeco BodyLube. Shndërroni fantazitë tuaja të zakonshme në realitet, por është gjithashtu ideal për kënaqësitë tuaja të vogla personale. Xheli siguron që të mund të shijosh kënaqësi erotike edhe më intensivisht! Xheli është i testuar dermatologjikisht dhe mund të përdoret në çdo pjesë të trupit tuaj.

Reviews

Write a review

Lubrifikant me bazë uji "cobeco bodylube" (100ml)

Lubrifikant me bazë uji "cobeco bodylube" (100ml)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori