Krem anal "pjur power" 150 ml Shiko me te madhe

Krem anal "pjur power" 150 ml

A-005174

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Emri i thotë të gjitha, Krem pjur Power Premium është një nga lubrifikantët më të fuqishëm me bazë uji dhe silikoni, specifik për seksin më intensiv. Karakteristikat e tij të shkëlqyera rrëshqitëse janë ideale për seksin anal dhe për përdorim me lodra më të mëdha. Formulimi me cilësi të lartë garanton lubrifikimin e gjatë dhe ndjenjën e butësisë në lëkurë. Lehtë për tu hequr me sapun dhe ujë, absolutisht të sigurt në kombinim me prezervativët.

Reviews

Write a review

Krem anal "pjur power" 150 ml

Krem anal "pjur power" 150 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori