E re Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 23cm Shiko me te madhe

Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 23cm

A-005175

3 900 Lekë

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra: Mishi (E Zezë)

Diametri: 5,4 CM

Gjatësia: 23 CM

Penetrimi: 17 cm

Fire passion  (passion i zjarrtë), është një dildo sa real dhe i fuqishëm. Me trupin e tij me damarë, ai ju garanton një kënaqësi të parezistueshme. Gjithmonë përdorni atë me një lubrifikant për të maksimizuar performancën e tij. Pajisur me një ventozë të fuqishëm thithjeje në bazament për ta provuar atë në pozicione të ndryshme. Pa phthalate dhe latex, produkt hypoallergenic.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 23cm

Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 23cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori