Babydoll dhe perizoma "fabulous black obsessive"

A-005538

6 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Babydoll dhe perizoma "fabulous black obsessive"

Babydoll dhe perizoma "fabulous black obsessive"

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Elastane, Polyamide

Ngjyra: E bardhë, e zezë

 

Detajet janë thelbësore, veçanërisht kur bëhet fjalë për të brendshme seksuale për tu veshur në situata mjaft pikante dhe sensuale. Zbukuruar hollësisht në detajet e vendosura në bust dhe në gota ato i japin një pamje të bukur syrit, nxjerrin në pah format e trupit dhe garantojnë shkëlqimin, do të jeni të shkëlqyeshme në veshjen tuaj!

 

E shkurtër në masen e duhur për ta bërë kokën e partnerit tuaj të rrotullohet, një material i butë që bie butësisht në ijet tuaja duke u përshtatur në mënyrë të përsosur me linjat e trupit tuaj. Elegante në detaje të qëndisura imët dhe transparenca erotike të afta të joshin me nje shikim.

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori