Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch automatic" Shiko me te madhe

Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch automatic"

A-005541

6 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch automatic"

Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch automatic"

Materiali: TPR; Gjatësia: 21.6 cm;Diametri: 6.4 cm;Vibrim: PO

Kjo Lodër Seksi është pjesë e linjës Pump UP të Toyz4Lovers. Vëzhgoni rritjen e penisit përmes cilindrit transparent me mbështjellësin për depertim në material të butë dhe mbyllje hermetike, e cila ju lejon të shikoni përparimin e penisit në kohë reale, me një matës presioni efektiv, funksional dhe elegant dhe një shkallë të thjeshtë numerike. Veprimi i Pompës së Presionit Pump UP është i lehtë, i shpejtë dhe i sigurt falë shtypjes së thjeshtë të butonit për ta funksionuar atë dhe një butoni të valvulës që ju lejon të keni një presion të përshtatshëm. Pompë rrit qarkullimin e gjakut në penis, duke rritur madhësinë e tij dhe kënaqësinë seksuale. Gjatesia e tubit 25.90 CM.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori