Prezervativ transparent "Pasante" Trim -12 cp

A-005544

1 430 Lekë

Reviews

Write a review

Prezervativ transparent "Pasante" Trim -12 cp

Prezervativ transparent "Pasante" Trim -12 cp

Materiali: Latex

Ngjyra: transparente

Gjatësia: 19.5 cm

Diametri: 5.6 cm

Përmbajtja: 12 copë

Karakteristikat: I përshtatshëm për raporte orale, të testuara klinikisht

 

Prezervativi Pasante Trim është më i vogël se një prezervativ standard për t'ju ofruar ndjeshmëri dhe siguri më të madhe në përdorim. E bërë nga gome natyrale me cilësi të lartë, dimensionet e tij përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin. Më i hollë në kategori, për një përvojë seksuale unike.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori