Kamzhik Fetish Fantasy

A-005545

3 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Kamzhik Fetish Fantasy

Kamzhik Fetish Fantasy

Materiali: Lëkurë, Metal

Ngjyra e zeze

Gjatësia: 58.6 cm

Diametri: 2.6 cm

 

Një kamxhik në formë si mace, për një përvojë të plotë fetish. Dizajni i sofistikuar, që mendohet të kënaqë edhe sytë e adhuruesve të fetishëve, i shton pak më shumë këtij mjeti eksitues.

 

EShtë një produkt për adhuruesit e fetish, i aftë për lojera emocionuese, sensuale dhe të jashtëzakonshme në të njëjtën kohë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori