Dildo Amedeo i Zi

A-005551

2 530 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Dildo Amedeo i Zi

Dildo Amedeo i Zi

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Bio, Pvc

Ngjyra e zeze

Gjatësia: 16.5 cm

Diametri: 3.5 cm

I papërshkueshëm nga uji: Po

Stimulimi: Vaginal

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori