Lubrifikant neutro e organik "bioglide" 40 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant neutro e organik "bioglide" 40 ml

A-005554

1 320 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Lubrifikant neutro e organik "bioglide" 40 ml

Lubrifikant neutro e organik "bioglide" 40 ml

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Xhel

Ngjyra: transparente

 

Përshkrim

Lubrifikuesi 100% organik dhe neutral është lubrifikuesi që respekton lëkurën tuaj dhe për këtë arsye është i shkëlqyeshëm për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe në të njëjtën kohë për ata që duan një marrëdhënie të lubrifikuar vazhdimisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori